PARTI SMIDESFÖREMÅL, 1800-tal.

1014430. PARTI SMIDESFÖREMÅL, 1800-tal.

Köttkrok. Längd 23 cm. mm.

Rostangrepp och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Köttkrok. Längd 23 cm. mm.

Rostangrepp och slitage.

Antal besök: 247