BORDSLAMPA, mässing med stomme i snurrat konstläder, 1900-tal.

101441. BORDSLAMPA, mässing med stomme i snurrat konstläder, 1900-tal.

Höjd ca 43 cm.

Slitage, repor, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 43 cm.

Antal besök: 890