ANTHONY STRÜWER. Olja på duk. Signerad.

101434. ANTHONY STRÜWER. Olja på duk. Signerad.

Komposition med fågel, ros och noter. 50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 351