KLAFFBORD, ett par, engelsk stil, 1900-tal.

101403. KLAFFBORD, ett par, engelsk stil, 1900-tal.

Ek. Längd 63, bredd 31, höjd 56 cm, total bredd 103 cm vardera.

Slitage, smärre repor, fläckar, stötsakada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 963