VASER, ett par, porslin, Kina, 1800-tal.

101393. VASER, ett par, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av drakar i underglasyrblått. Höjd 25 cm.

En vas med omfattande lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 651