TAVLA, broderad, flicka med fågel, 1800-talets slut.

101387. TAVLA, broderad, flicka med fågel, 1800-talets slut.

Detaljer såsom huvud och armar av litografiskt tryckt papper.
Mått inklusive ram 72,5 x 61,5 cm.

Slitage och fläckar, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 437