TELEFONHYLLA STRING, teak, 1900-talets andra hälft.

1013784. TELEFONHYLLA STRING, teak, 1900-talets andra hälft.

Bredd 47 cm. Djup 33 cm. Höjd 21 cm.

Fläckar och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 506