RONDELL MED SKÅLAR, Digsmed, Danmark.

1013663. RONDELL MED SKÅLAR, Digsmed, Danmark.

Roterbar bricka i teak med 10 skålar i glas, Brännmärkt
Dia 47 cm.

Gott bruksskick, skålar med några kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dia 47 cm.

Antal besök: 1 253