DEKORELEMENT i form av drake, BRICKA med relief samt VÄGGPLAKETT med porslinstallrik.

10135. DEKORELEMENT i form av drake, BRICKA med relief samt VÄGGPLAKETT med porslinstallrik.

Dekorelement i form av drake, brons, längd ca 29cm. Bricka med relief, metall, längd 54,5cm. Väggplakett med porslinstallrik, dekor av porträtt, diameter 29cm.

Slitage. Enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Enstaka skador.

Antal besök: 848