MINIATYRER 10 ST, keramik, John Andersson, Gunnar Nylund, Sven Hofverberg, 1900-tal.

1013360. MINIATYRER 10 ST, keramik, John Andersson, Gunnar Nylund, Sven Hofverberg, 1900-tal.

höjd 1,5-6,5 cm.

bruksslitage, 1 vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 1,5-6,5 cm.

bruksslitage, 1 vas med nagg.

Antal besök: 448