SKÅL på fot samt SKÅLFAT, 2 delar, porslin, helblond samt halvblond, Musselmalet, Royal Copenhagen.

1012930. SKÅL på fot samt SKÅLFAT, 2 delar, porslin, helblond samt halvblond, Musselmalet, Royal Copenhagen.

Skål på fot, nr 513, höjd ca 15 cm
Skålfat, nr 1023, höjd ca 6 cm.

Bruksslitage. Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre nagg.

Antal besök: 351