KJELL ENGMAN. SKÅL och MUGG Höglund, glas, 1900-tal.

1012926. KJELL ENGMAN. SKÅL och MUGG Höglund, glas, 1900-tal.

Skålen signerad
höjd 15 cm och 17 cm.

bruksslitage, mugg med tillverkningsdefekt.

Kjell Engman (Född 1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålen signerad
höjd 15 cm och 17 cm.

Kjell Engman (Född 1946)

Antal besök: 210