SKÅL, glas, Bertil Vallien, Kosta boda ateljé, signerad.

1012910. SKÅL, glas, Bertil Vallien, Kosta boda ateljé, signerad.

Nr 305840238
Höjd ca 11 cm, diameter ca 16 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 305840238

Mindre slitage.

Antal besök: 448