SKÅP, 1950/60-tal.

SKÅP, 1950/60-tal.
101288. SKÅP, 1950/60-tal.

Höjd 104,5 cm
Bredd 85 cm
Djup 40 cm.

Smärre repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
101288. SKÅP, 1950/60-tal.

Höjd 104,5 cm
Bredd 85 cm
Djup 40 cm.

Smärre repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 830