BYRÅ med stenskiva, Rokokostil, 1900-tal.

10127. BYRÅ med stenskiva, Rokokostil, 1900-tal.

Tre lådor. Mässingsbeslag. Längd 89. Bredd 53. Höjd 79.

Nyckel saknas, slitage, smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 499