SKÅL, glas, Ulrika Hydman Wallien, Kosta Boda.

101279. SKÅL, glas, Ulrika Hydman Wallien, Kosta Boda.

Signerad, vit med svart dekor.
Diameter 22,5 cm, höjd ca 16 cm.

Smärre slitage, enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 104