BORDSLAMPA, etikettmärkt FLB 6507, 1980-tal.

101274. BORDSLAMPA, etikettmärkt FLB 6507, 1980-tal.

Svängbar arm. Vit skärm och fot.
Höjd ca 58 cm.

Bruksslitage, skärm med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 58 cm.

Antal besök: 2 107