LARS LERIN. Det tysta köket.

LARS LERIN. Det tysta köket.
1012624. LARS LERIN. Det tysta köket.

av Lars Lerin Heidruns Förlag. 1 uppl. 2004. 112 sidor.

"Lerins personliga dokumentation av en avsidestillvaro i slutet av 1970-talet, då ännu en generation av svensk landsbygd tog klivet in i glömska och tystnad. Rikt illustrerad med Lerins akvareller.".

Bruksspår. namnteckning.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksspår. namnteckning.

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 1 126