RAM, med spegelglas, 18/1900-tal.

101261. RAM, med spegelglas, 18/1900-tal.

Yttermått; 104 x 77 cm.

Slitage och dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått; 104 x 77 cm.

Slitage och dekorskador.

Antal besök: 663