ROULETTESPEL, MA, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

1012540. ROULETTESPEL, MA, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Filtduk med spelplan, roulettehjul bakleit/metall, diameter 16 cm, spelmarker, tillbehör. Låda 32x20 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 529