Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Övrigt
KOLONNER, 1 par, vitmålat och förgyllt trä, gustaviansk stil, samtida.
1012423. KOLONNER, 1 par, vitmålat och förgyllt trä, gustaviansk stil, samtida.
Höjd 240 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 240 cm.
Obetydligt slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 109