MINIATYRER, DOSOR samt HUNDFIGURIN. 8 delar, 1800/1900-tal.

10122. MINIATYRER, DOSOR samt HUNDFIGURIN. 8 delar, 1800/1900-tal.

5 miniatyrer. 2 dosor. Hundfigurin, parian, längd ca 11cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 1 159