EDVIN LINDHOLM-HOUGE. Tavlor, 2 st, olja på pannå samt teckning, signerade.

1012188. EDVIN LINDHOLM-HOUGE. Tavlor, 2 st, olja på pannå samt teckning, signerade.

ca 34x35 cm samt 15x18 cm.

Åldersslitage. Teckning ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 34x35 cm samt 15x18 cm.

Antal besök: 737