TOMTEFIGURER, 10 st, terrakotta, Tyskland, 1950/1960-tal.

101215. TOMTEFIGURER, 10 st, terrakotta, Tyskland, 1950/1960-tal.

Polykromt bemålade.Otydliga märkningar. Höjd 10-19 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 351