VAS, glas, Sommerso, Sven Palmqvist, Orrefors.

101209. VAS, glas, Sommerso, Sven Palmqvist, Orrefors.

Turkosglasmassa och klarglas i fång. Bukig cylinderform. Signerad Orrefors PU 3591/15.
Höjd 31 cm.

Invändiga avlagringar. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Antal besök: 2 511