SKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal, mahogny.

10120. SKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal, mahogny.

Längd 90. Bredd 40,5. Höjd 110 cm. Nyckel finns.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 304