FIGURIN, brons, Hund, 1900-tal.

101199. FIGURIN, brons, Hund, 1900-tal.

Ej signerad.
Längd 18,5, höjd 11 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej signerad.
Längd 18,5, höjd 11 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 808