LARS OLOF LOELD. KOMPOSITION.

LARS OLOF LOELD. KOMPOSITION.
1011879. LARS OLOF LOELD. KOMPOSITION.

Signerad LOE och daterad 1982, olja på duk uppfäst på pannå bildyta ca 18,5x21 cm.

Något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något färgbortfall.

Antal besök: 1 977