MIA E GÖRANSSON. Skål, porslin.

1011780. MIA E GÖRANSSON. Skål, porslin.

Höjd ca 19 cm, diameter ca 26 cm.

Bruksslitage. Mindre nagg. Ett blad med större skada, lös del medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 202