PARTI PORSLIN, 5 delar, BoG samt Kongelig Dansk.

101130. PARTI PORSLIN, 5 delar, BoG samt Kongelig Dansk.

Figuriner 4 st samt askfat. En figurin är signerad Axel Locher. Höjd 16-20 cm.

Mindre slitage samt askfatet II sort.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 185