SPEGEL MED KONSOLBORD, Karl Johan, 1800 tal.

101119. SPEGEL MED KONSOLBORD, Karl Johan, 1800 tal.

Fanerad med mahogny, avslut på konsolbord med lejontassar.
Längd 156 cm, bredd 75 cm, total höjd inkl konssolbord 235 cm.

Fanerskador/slitage/sprickor.
2 st dekorelement på konsolbord saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador/slitage/sprickor.

Antal besök: 993