BAJONETTER, 2 st, 1800/1900-tal.

101095. BAJONETTER, 2 st, 1800/1900-tal.

40 cm. Klingans längd 23,5 cm.
35 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 cm.

Slitage.

Antal besök: 714