REINHOLD LJUNGGREN. Komposition med marina detaljer, färglitografi. Sign o numrerad. 258/260.

10108. REINHOLD LJUNGGREN. Komposition med marina detaljer, färglitografi. Sign o numrerad. 258/260.

31,5x47,5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5x47,5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 236