FÅTÖLJ, PIGTITTARE, EMMAFÅTÖLJ, POTTSKÅP.

10102. FÅTÖLJ, PIGTITTARE, EMMAFÅTÖLJ, POTTSKÅP.

Pigtittarens höjd 68 cm. Pottskåpets mått Längd 43 Bredd 41 Höjd 65 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 1 149