STOLAR, 4 st, 1900-tal.

STOLAR, 4 st, 1900-tal.
1010183. STOLAR, 4 st, 1900-tal.

Rygghöjd 100 cm.

Slitage, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 100 cm.

Slitage, märken och repor.

Antal besök: 170