LILLAN MICHELIN. Färglitografi.

1010149. LILLAN MICHELIN. Färglitografi.

Stående par. Signerad och numrerad 196/280 ex. 50x53 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 189