PAUL THUMANN, efter, litografiskt tryck, "Die Sirenen".

1010003. PAUL THUMANN, efter, litografiskt tryck, "Die Sirenen".

Bildstorlek cirka 57 x 39 cm. Ramstorlek cirka 91 x 74 cm.

Bruksslitage, fuktfläck på passepartout, gulblekning. Sitter löst innanför ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 973