SAMEKNIV SAMT BALJA, Gustav Heikka mm.

1009813. SAMEKNIV SAMT BALJA, Gustav Heikka mm.

Kniv. Gustav Heikka. Total längd 16 cm
Balja osignerad. Längd 8 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Balja osignerad. Längd 8 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 015