KISTA, 1800-tal, Allmoge.

KISTA, 1800-tal, Allmoge.
10098. KISTA, 1800-tal, Allmoge.

Delvis bemålad. Märkt 1881, Längd 91. Bredd 47. Höjd 53 cm.

Slitage, nyckel saknas, lås löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 902