HYLLMÖBEL, teak, 1950-tal.

HYLLMÖBEL, teak, 1950-tal.
1009748. HYLLMÖBEL, teak, 1950-tal.

Mittsektionen med hyllplan, skåpsdörrar på sidor, bredd 166 cm, höjd 106 cm.

Repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och stötmärken.

Antal besök: 664