JAN CREMER. blandteknik på duk, signerad och daterad -59.

100969. JAN CREMER. blandteknik på duk, signerad och daterad -59.

80x120 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80x120 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 561