GITARR, Levin, 1947.

GITARR, Levin, 1947.
100951. GITARR, Levin, 1947.

Märkt serienr 192240. Total längd ca 97,5 cm.

Slitage, enstaka skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
100951. GITARR, Levin, 1947.

Antal besök: 5 812