ANDREAS SINGDAHLSEN. olja på duk, "bondgård i vinterlandskap", signerad.

1008970. ANDREAS SINGDAHLSEN. olja på duk, "bondgård i vinterlandskap", signerad.

Bildmått ca 36x56 cm.

Krackeleringar och något färgbortfall.
Tavlan är lös i ramen och behöver åtgärdas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 36x56 cm.

Antal besök: 716