RICHARD ÅRLIN. Etsningar, 3-stycken.

1008831. RICHARD ÅRLIN. Etsningar, 3-stycken.

Porträtt. Signerade samt numrerade 4/20 ex samt 6/20 ex. 10x9 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 285