FAT, silver, CG Hallberg, 1940-tal, vikt ca 918 gram.

100858. FAT, silver, CG Hallberg, 1940-tal, vikt ca 918 gram.

Diameter ca 38 cm.

Bruksslitage, årtal graverad på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 38 cm.

Antal besök: 1 560