OKÄND KONSTNÄR. Torgscen, olja på duk, signerad och daterad 1901.

100784. OKÄND KONSTNÄR. Torgscen, olja på duk, signerad och daterad 1901.

94 x 134 cm.

Dukskada, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 134 cm.

Dukskada, krackelyrer.

Antal besök: 852