THORVALD RASMUSSEN. Akvarell.

THORVALD RASMUSSEN. Akvarell.
1007810. THORVALD RASMUSSEN. Akvarell.

Glad påsk. Signerad samt daterad 1904.

Mindre fuktskada samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 222