GÖSTA GUMMESSON. Akvarell.

GÖSTA GUMMESSON. Akvarell.
1007763. GÖSTA GUMMESSON. Akvarell.

Åsa-Nisse firar midsommar. Signerad. 33x27 cm. Förlaga till originaltidningsomslag. Tidning medföljer nr 6 1981.

Gösta Gummesson (1928–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gösta Gummesson (1928–2012)

Antal besök: 976