GÖSTA GUMMESSON. Akvarell.

GÖSTA GUMMESSON. Akvarell.
1007762. GÖSTA GUMMESSON. Akvarell.

Åsa-Nisse och Klabbarparn. Signerad. 34x29 cm. Förlaga till tidningsomslag.

Gösta Gummesson (1928–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gösta Gummesson (1928–2012)

Antal besök: 951