KARMSTOL, design Josef Frank, modell 508, Firma Svenskt Tenn.

10077. KARMSTOL, design Josef Frank, modell 508, Firma Svenskt Tenn.

Designad 1932.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Designad 1932.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 617